روش های تماس با اندیشه ماندگار (عبدالهادی عاملی)

 

مشاور ، مدرس و سخنران در حیطه روابط خانواده (مهارتهای زندگی)

امکان مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی وجود دارد

راه های ارتباطی : تلفن  ۰۹۱۷۹۲۳۵۴۲۷-۰۹۱۷۷۷۸۶۷۰۸

ایمیل :andishe.mandegar@yahoo.com / hadiameli27@gmail.com

از مهم ترین ارزش های عبدالهادی عاملی این است که کارهای جدیدی انجام دهم و در همه کارهایم در حیطه مهارت های زندگی مورد نیاز خانواده ها خلاقیت داشته باشم. اولویت  من خانواده و مهارت های بسیار ضروری است که در هیچ جایی به پدر و یا مادر و در ادامه به فرزندان گفته نمی شود . از فن بیان خانواده تا شهامت و هزاران مسئله ای که آموزش داده نمی شود و از موارد مهمی است که  باعث استحکام بنیان خانواده ها می شود .

من عبدالهادی عاملی مدیر سایت اندیشه ماندگار در ( www.mandishe.com ) به آموزش مهارت های ارتباطی در حیطه روابط خانواده می پردازم و با تمام وجود سعی بر آن است که به روز ترین و بهترین  آموزشها را برای شما همراهان با اندیشه ای ماندگار برای قرن ها آماده کنم و در اختیار تان قرار دهم تا در تخصصتان حرفه ای عمل کنید و جهان را جایی بهتر و زیباتر هم برای خود و دیگران سازیم به گونه ای که زیبا حرف بزنیم و زیبا ارتباط برقرار کنیم تا جهانمان به جایی زیباتر برای زندگی کردن تبدیل شود.

وبسایت اندیشه ماندگار

ضرورت دارد که ما بتوانیم خوب حرف بزنیم و خوب ارتباط برقرار کنیم

رابطه ما یک رابطه دو طرفه است

 

من در زندگی خودم طرز فکرهای اشتباهی داشتم که هر روز دنبال پیدا کردن همان طرز فکرهای اشتباه هستم . چون می دانم در هر جایگاهی الان قرار گرفته ام به باور و فکر من مربوط می شود و هرروز روی تقویت همین باورها متمرکز هستم .

فهرست